ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14795 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 nasadila nový zvukový obal

0 Redakce PLAY.CZ 2.9.2015

Rádio Evropa 2 pravidelně obnovuje zvukovou grafiku. Od 1. září ve vysílání přibyla sada zcela nových jinglů.

Léto je u konce a Evropa 2 svým posluchačům přináší v tomto týdnu hned dvě dobré zprávy.

Jednou z nich je nová zvuková grafika. Fanoušci si tak mohou vychutnat své oblíbené rádio v novém kabátě. Ten se skládá z inovovaných jinglů, sweeperů, předělů a hudebních podkresů ke zpravodajství, dopravě a počasí, které pro ně připravil Karel Kučera, šéf zvuku, a Katka Říhová, která propůjčila hudebnímu obalu svůj hlas. Nové jingly jsou zvukově maXXimálně aktuální a ladí ke zvuku současné hudební produkce, která dominuje v playlistech Evropy 2.

Ředitelka rádia Jitka Fürst: „Jelikož jsme svěží, dynamické a moderní rádia pro mladé posluchače, sada úplně nových jinglů a podkresů s aktuálními zvuky ladí přesně s filozofií a zaměřením rádia.“

Druhou dobrou zprávou pro fanoušky je, že i když prázdninové léto skončilo, Evropa 2 se s ním bude loučit až tuto sobotu a to velkolepou akcí na Holkově. Open-air akce v Holkově v režii Evropy 2 je již legendou, letos se mohou návštěvníci těšit na moderátory Patrika Hezuckého, Pavla Cejnara, Zorku Hejdovou, Tomáše Zástěru, Jindru Ekla a Ondru Vodného. Exkluzivní hudební show bude pod taktovkou DJských hvězd Dance eXXtravaganzy Evropy 2 – Michaela Buriana, Pavla Cejnara, Ondraye, Richarda Reynoldse. A hosté si mohou užít i koncertní vystoupení kapely Verona, Groove army, ohňostroj a lasershow.

Evropa 2 je dlouhodobě nejposlouchanější rádio pro mladé na trhu s poslechovostí 1 680 000 poslucháčů týdně.  Je synonymem zábavy, nejnovější hudby a na poli sociálních sítí je jednou z nejoblíbenějších českých značek.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online