ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 nabízí rande s Leošem Marešem

0 Redakce PLAY.CZ 29.5.2015

O „rande“ budou mít zájem spíše zástupci mužského pokolení, jedná se totiž více o pánskou zábavu. V ceně je totiž nezapomenutelný výlet do Berlína včetně nejlepších míst na nejúžasnější světový fotbalový zápas roku – finále Ligy mistrů UEFA

Exkluzivní soutěž běží na Evropě 2 od 26. 5. do 2. 6. 2015 a výherce se může těšit na luxusní dopravu, hotel a hlavně sportovní zábavu. Málo co se totiž může vyrovnat živému sledování zápasu mezi Barcelonou a Juventusem. Leoš s výhercem si tak vychutnají konfrontaci španělského a italského fotbalu na nádherném Olympijském stadionu v německé metropoli. A budou u vyvrcholení nejprestižnější pohárové soutěže na starém kontinentu. Rozhodně se dá říct, že je to výhra k nezaplacení.

„Rádi si naše posluchače hýčkáme a nabízíme jim ceny, které jsou exkluzivní a nemají vyčíslitelnou hodnotu. Vždy k tomu totiž přidáme něco navíc. Nikde si nemůžete koupit výlet na finále Ligy mistrů přímo s Leošem Marešem,“ říká ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

K Evropě 2 tak právem náleží její motto: My nejsme normální rádio, MY JSME EVROPA 2!

Chcete se zúčastnit soutěže?
Stačí poslat registrační SMS ve tvaru LM XX na číslo 900 11 20. Cena SMS je 20 Kč. Místo XX napište odpověď na otázku: Kolikáté výročí finále Ligy mistrů se slaví letos 6.6.2015 v Berlíně?

Více na: http://www.evropa2.cz/cs/souteze/soutez_7434.shtml

Poslouchejte Evropu 2 online

Leoš