ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13820 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 je opět nejposlouchanějším rádiem pro mladé

0 Redakce PLAY.CZ 18.5.2015

Rádiová stanice, která letos oslavila 25. narozeniny, se stala opět jedničkou pro mladé. Evropu 2 si podle nejnovějších výsledků Radioprojektu naladí 913 tisíc posluchačů denně a 1667 tisíc posluchačů týdně. Nejposlouchanějším pořadem rádia se stala Ranní show, kterou si denně nenechá ujít 524 tisíc posluchačů

Evropa 2 slaví úspěchy i se svými webovými rádii. Mezi nejnovější přírůstek patří stream CZ – SK HITY. Najdete ho nejen na webové stránce rádia, ale také na nově vyšperkované mobilní aplikaci, kterou rádio nadělilo sobě i posluchačům k únorovým 25. narozeninám.

Od nového roku se také fanoušci a posluchači realizují přes Instagram Evropy 2 a to díky Instagramové výzvě. Momentálně tak společně s moderátory rádia sdílí přes hashtag  #hophophop fotky a videa, jak fandí českému národnímu hokejovému týmu.

Nejžhavější novinkou Evropy 2 je videorubrika Víkendové ranní show, která se jmenuje FAKT NO KOMENT. Spuštěna byla minulý víkend a první video mělo dosah přes 200 000 uživatelů Facebooku. Videopříspěvky  jsou založeny na krátkém skeči moderátorů Zorky Hejdové, Jindřicha Ekla a Tomáše Zástěry.

„Videa jsou směr, kterému se chceme intenzivně věnovat. Chceme přenášet posluchačům exkluzivní a zábavný obsah nejen éterem, ale i našimi sociálními sítěmi.Ve videích odhalujeme zábavu ze studia, zákulisí rádia, ale i svět českého showbyznysu například s kapelou Slza,“ říká ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Evropa 2 je vnímána jako trendsetter mladé generace, proto je lídrem v poslechovosti ve skupině 12 – 39 už více než 20 let.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online