ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6836 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 bude vysílat z konference „jablíčkářů“ iCON

0 Redakce PLAY.CZ 15.2.2013

Rádio Evropa 2 se na jeden den spojí s konferencí pořádanou pro všechny příznivce zařízení a softwarových řešení firmy Apple konanou 15.- 16. 2.

Evropa 2, jako uznávaný trendsetter, se letos spojí se značkou Apple a svým posluchačům bude přímo z konference iCON Prague 2013 přinášet nejnovější informace ze světa dnes již legendární značky. V improvizovaném vysílacím studiu umístěném přímo na místě dění bude svým posluchačům doslova na dosah. Během netradičního celodenního vysílání (od 9 do 18 hodin) se zde vystřídají Pavel Cejnar, Zorka Kepková a Iva Vavřínová a Libor Bouček.

„Už minulý rok jsme slíbili, že se vypravíme blíž k našim posluchačům. Tento pátek mají všichni jedinečnou příležitost přijít se podívat na naše mobilní studio a moderátory, jak vysílají v přímém přenosu na iCon konferenci,“ řekla ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

iCON Prague je festival pro všechny příznivce značky Apple a uživatele chytrých telefonů, počítačů a tabletů. Návštěvníci akce se tu mohou poradit s odborníky, osahat si netradiční doplňky a poslechnout si přednášky od největších českých expertů třeba o tom, jak zabezpečit iPhone proti zlodějům nebo jak se stát lepším fotografem.

Evropa 2 na festivalu iCON 15. února v Národní technické knihovně na Praze 6.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online