ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15681 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Einstürzende Neubauten na pokračování

0 Redakce PLAY.CZ 17.4.2009

V pondělním a čtvrtečním vydání pořadu Stage na Radiu Wave přinášíme od 19 hodin naší nahrávku německého národního pokladu Einstürzende Neubauten z Divadla Archa, kde vloni zahráli v rámci turné k výbornému albu Alles Wieder Offen. V pondělí vás od sedmi hodin večer čeká první část exkluzivního záznamu a ve čtvrtek druhá. Krátit záznam koncertu jedné z největších legend veškeré alternativy se zkrátka nedělá. S hrdostí tak na vás navalíme „bortící se novostavby“ v plné formě, spolu s exkluzivním rozhovorem s lídrem Blixou Bargeldem, pořízeným při příležitosti vydání jejich – snad jen prozatím – posledního alba. Více informací na www.wave.cz

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.
Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.
Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online