ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8082 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

E2 chystá šlehačkovou invazi do Liberce!

0 Redakce PLAY.CZ 9.6.2011

10. června odstartuje Evropa 2 první zastávkou své letošní roadshow Ranní Show Live pěkně zostra – v Liberci to bude pořádně lítat, a to doslova. V rámci odpolední „zahřívací party“, která bude předcházet samotnému nočnímu mejdanu, se utká parta Evropy 2, modelky a posluchači rádia v bitvě roku!

První zastávkou letošního ročníku legendárních výjezdních akcí je právě severočeský Liberec, který si Evropa 2 vybrala (nejen) pro jeho skvělou pařmenskou pověst. Celonočním maratonem návštěvníky provede fenomenální pětice z rádia – Leoš Mareš, Lucie Šilhánová a Patrik Hezucký z Ranní show a DJ´s Pavel Cejnar a Ondra Vodný. Společně s nimi pak letos nově vystoupí na každé z akcí aktuálně nejzábavnější domácí kapela Nightwork se svou regulérní hodinovou show.

Noční jízdě bude předcházet odpolední happening, kde se v jedinečné crazy show propojí DJské sety, freestylová hudební i sportovní exhibice, koncert strmě stoupající kapely Eddie Stoillow a hlavně – neopakovatelná šlehačková bitva moderátorů Evropy 2, finalistek soutěže Česká Miss 2010 a 2011 a v neposlední řadě také posluchačů rádia.

Jen tady a nikde jinde uvidíte hvězdnou válku Evropy 2 – tenhle „blázinec“ si rozhodně nenechte ujít! A pokud je pro vás Liberec přece jen daleko, celou odpolední akci můžete sledovat v přímém přenosu na webových stránkách Evropy 2 (www.evropa2.cz).

Třešničkou na dortu je pak exkluzivní expozice „soutěžního Ferrari 360 Modena Leoše Mareše, se kterým se může kdokoliv z návštěvníků vyfotit, při troše štěstí dokonce i se samotným Leošem a spol.

S Evropu 2 zábava nikdy nekončí!

www.evropa2.cz

Program akce Ranní Show Live Evropy 2 v Liberci:

15:00 Start odpolední party (parkoviště u Tip Sport Areny, roh ulic u Stadionu a Máchova)

15:30 Freestyle exhibice

17:30 DJ´s Evropy 2

18:00 koncert Eddie Stoillow live

18:30 DJ´s Evropy 2

19:00 Šlehačková bitva

20:00 Party Ranní Show Live (KD Liberec, Soukenné Náměstí 613)

Poslouchejte Evropu 2 online