ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5142 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dotkněte se hvězd

0 Redakce 31.10.2006

Narozeninový megakoncert Radia Čas startuje! K podzimu už neodmyslitelně patří každoroční oslava narozenin Radia Čas se spoustou hvězd – Megakoncert pro všechny bezva lidi.

Ten letošní se opět hemží velkými jmény. Do ostravské ČEZ Arény se sjedou taková esa jako Miro Žbirka, Petr Muk, Petra Janů, Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory, Děda Mládek Illegal Band, ostravská kapela Citron a další. Hlavním hostem večera bude stálice české populární hudby Helena Vondráčková. Navíc, tento rok se bude oslava konat na nově upravené scéně s interaktivními prvky, které zapojí do dění v hale doslova všechny. Megakoncert odstartuje v sobotu s magickým datem 11.11.2006 v 17:00 hodin. Milovníky dobré muziky určitě potěší i narozeninové vstupné 80 korun, děti do 130 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Letos čeká na diváky spousta novinek. Kromě zpívajících hostů Megakoncertu se na pódiu objeví i vítěz Konkurzu na Ostravaka Jaroslav Palatý. Slavnostně pokřtí CD Denik Ostravaka 2. Publikum v ČEZ Aréně bude také na vlastní kůži svědkem Hvězdného poselství astrologa Milana Gelnara, který připravuje denní horoskopy pro vysílání rádia. Hostům slibuje nejedno překvapení. Velice netradičně se představí i fotbalový tým FC Baník Ostrava. Ten od léta nově spolupracuje s Radiem Čas. Slavnostním večerem, který hned ze začátku rozpumpuje Jarda Hypochondr, budou provázet moderátoři rádia. O zábavu se postará i travesti skupina Královny noci. A pozor! Mobilní telefony na Megakoncertu Radia Čas jsou vítaným doplňkem každého návštěvníka. Proč? To je tajemství pro všechny, kteří se přijdou pobavit…

Radio Čas je trvale nejposlouchanější moravskou stanicí. Krátce po zahájení vysílání v roce 1998 vsadilo na pohodové české písničky, které všichni dobře znají, a slaví obrovské úspěchy napříč generacemi. Alespoň jednou týdně si Radio Čas naladí 373.000 posluchačů*, a to už je důvod, proč na největší rádiovou oslavu pozvat ta nejzvučnější jména české pop-music a všechny, na kterých Radiu Čas záleží.

*) Zdroj: RadioProjekt I.-II.Q 2006

LOŇSKÝ MEGAKONCERT BYL NEZAPOMENUTELNÝ