ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14939 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dětská televize, JuniorTV a JuniorPress.cz hledají nové členy

0 Redakce 23.3.2006

Tisková zpráva, 15. března 2006
Dětská televize, JuniorTV a JuniorPress.cz zvou na konkurz všechny, kteří mají zájem vyzkoušet si práci v redakci televize či internetového serveru. Konkurz se uskuteční ve středu 29. března 2006 od 15,00 do 19,00 hod. v prostorách společnosti JuniorMedia Society, o.p.s. na Praze 8 v ul. Nad Šutkou 181/12 (stanice metra C Kobylisy nebo tram Ke Stírce).{mosimage}

Na konkurz jsou zvány všechny děti a mladí lidé od 12 do 26 let, které zajímá práce moderátora, redaktora, produkčního, dramaturga, scénáristy, střihače, technika, zvukaře, režiséra, osvětlovače, kameramana, televizního grafika nebo spolupráce na výtvarné podobě studia Dětské televize či hudební podobě jednotlivých pořadů nebo měsíčníku Dětské televize.


Stejně tak jsou zváni všichni, kteří si chtějí aktivně vyzkoušet práci novináře a stát se tak dopisovatelem, redaktorem, editorem či fotografem internetového serveru JuniorPress.cz nebo se podílet na grafické podobě či webové správě serveru.


Vítání jsou také lidé starší 26 let, kteří by se chtěli zapojit do práce s dětmi a mladými lidmi v rámci projektů společnosti JuniorMedia Society, o.p.s.


Projekty Dětská televize, JuniorTV a JuniorPress.cz fungují jako volnočasová aktivita pro děti a mladé lidi. Umožňuje jim získat praktické zkušenosti z redakční činnosti a zároveň jim pomáhá zorientovat se v mediálním světě, podporuje kritické myšlení, zabraňuje jim, aby se stali pouhými pasivními konzumenty televizní zábavy či novinových článků.


Ti, kteří se nemohou dostavit 29. března 2006, ale mají zájem aktivně se zapojit do činnosti Dětské televize, JuniorTV nebo JuniorPress.cz, se mohou informovat na [email protected]. Další informace o projektech naleznete na www.dtv.cz, www.JuniorPress.cz či www.JuniorMedia.cz.


Kontaktní osoba: Kristýna Semiánová, JuniorMedia Society, o.p.s.


T: +420 736 611 273, [email protected], Nad Šutkou 1811/12, 182 00 Praha 8 – Kobylisy