ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5442 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

David Stypka & Bandjeez vystoupí živě v mimořádném vysílání pořadu Harenda Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 14.10.2015

V zítřejším pořadu Harenda Českého rozhlasu Ostrava se představí kapela z Frýdku-Místku – David Stypka & Bandjeez. Pořad bude mimořádně odvysílán živě z hudebního Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava za přítomnosti veřejnosti.

Písničky Davida Stypky se nedají zařadit do jedné hudební škatulky. Písněmi, které si získávají stále větší oblibu u publika, prosakuje folk, rock, jazz a místy i elektronika. Velký úspěch měla kapela například na letošním Festivalu v ulicích v Ostravě.

Koncert Davida Stypky & Bandjeez, se vstupem zdarma, se koná v hudebním Studiu 1 ČRo Ostrava ve čtvrtek 15. října od 18.00 hodin. Muzikanty uvede Igor Vašut v mimořádném živém vydání pořadu Harenda, který je v tento den a hodinu pravidelně vysílán na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava. Koncert lze také naladit v přímém přenosu na ČRo Ostrava nebo na oficiálním YouTube kanále Českého rozhlasu.

David Stypka & Bandjeez jsou muzikanti z Frýdku-Místku, kteří se dali dohromady v roce 2011. Původním záměrem bylo uvést do života Stypkovy písně z projektu Wakeup songs, což byly skladby vymyšlené, nahrané a publikované hned po probuzení. Kapela si teď už žije svým vlastním životem nezávisle na Wakeup songs, píše se o kapele na webu Bandzone.cz.

David Stypka & Bandjeez spolupracuje například s Borisem Carloffem nebo Radkem Pastrňákem, na pódiu se objevil třeba s kapelou Buty, Mandrage, Janou Kirschner, Vlastou Redlem. Dvěma písněmi přispěl na album Bazarem proměn: A Tribute to Vladimír Mišík.

Český rozhlas Ostrava lze naladit na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM * Hradec nad Moravicí 91,9 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online