ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13641 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

DANCERADIO s JEŽUCHEM rozdají celkem 28 hodnotných cen

0 Redakce 14.12.2009

JEŽUCH nadělí během devíti dnů mezi 14. 12. – 22. 12. 2009 celkem 27 hodnotných dárků a poslední den čili 22. 12. 2009 vylosuje hlavní dárek ze všech došlých SMS a to víkendový pobyt v hotelu Esprit *** ve Špindlerově Mlýně v hodnotě 10.000 Kč. (Zahrnut 3 denní pobyt pro 2 osoby(dle vlastního výběru) s polopenzí, včetně vstupu do relax a fitness centra, včetně půjčení lyží nebo snowboard setu, či lyžařské školy od společnosti Yellow Point)

Každý den bude JEŽUCH volat třem registrovaným do soutěže " VELKÉHO VÁNOČNÍHO NADĚLOVÁNÍ“. Buďte na příjmu a dovoláme-li se vám a vy zvednete telefon pak musíte říci heslo " JEŽUCH JE TADY", pak jste na dobré cestě získat jeden z hodnotných dárků, ovšem co vyhrajete záleží na vás . Vánoční stromek obsahuje celkem 27 vánočních koulí s čísly a pod každým se schovává jeden dárek. Jaký? To ani my nevíme. POZOR pokud se registrujete, sledujte a poslouchejte naše vysílání, která čísla již byly losovány. Trefíte-li stejné číslo, které již padlo v některém z minulých kol "máte smůlu, ježuch vám uletěl "
Registrovat se můžete jak z České tak ze Slovenské republiky.

Z České republiky pište registrační SMS ve tvaru DANCE (mezera) SOUTEZ (mezera) Jméno a Příjmení a město na tel. číslo 900 09 15
Ze Slovenské republiky pište registrační SMS ve tvaru DANCE(mezera) SOUTEZ (mezera) Jméno a Příjmení město a vaše tel. číslo v mezinárodním tvaru na tel. číslo 7033.
 
A CO JEŽUCH O LETOŠNÍCH VÁNOCÍCH ROZDÁ?
 
Hlavní cena
Pobytový zájezd na horách za 10.000,- hotel Esprit***
 
Pobytový vouchery do Itálie v hodnotě 2.000,-
Cestovní kancelář CAORLE TOUR
 
Vouchery k nákupu v Benny Zlato v hodnotě 2.000,-
Speedmintonová sada
Spací pytel
Velké kufříky dekorativní kosmetiky
Velké sety dekorativní kosmetiky
Sady pánské kosmetiky Umbro Power
Sady dámské kosmetiky Elizabeth Arden Green Tea s kosmetickou taškou
Sady dámské Benetton Hot

 
A silvestr 2009
Již po páte můžete oslavit SILVESTR s Danceradiem. I letos se bude konat ve FORBES ARENĚ na Praze 4. Příjemné prostředí, dobré ceny a především skvělá atmosféra vytvořená návštěvníky, skýtá skvělou příležitost jak se rozloučit ze starým rokem 2009.
 
I letošní rok 2009 zakončíme stylovou Silvestrovskou párty s Danceradiem.

Letos na vás čeká opět skvělé prostředí prostor FORBES ARENY s příjemnými cenami. Během večera je pro vás připraveno občerstvení formou rautu (v ceně vstupenky), platící návštěvníci (budou-li chtít) budou zařazení do Silvestrovské hry "TEXAS HOLD´EM POKER TURNAMENT" a deset vylosovaných si zahraje POKER o hodnotné ceny. Bohatá tombola s okamžitou výhrou.
To vše za doprovodu skvělého zvuku a neskutečných světel a za mixpultem
LUBOŠ NOVÁK
a host večera
DJ TIGI
 
Předprodej vstupenek za 250 ,- Kč
přímo ve FORBER ARENĚ (Metro C-Háje)
nebo v DANCERADIU (Komunardů 36 Praha 7)