ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12309 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dance radio živě přenese Trancefusion

0 Redakce PLAY.CZ 13.4.2012

Již tuto sobotu zažijí všichni příznivci trance music opravdový svátek TRANCEFUSION – A DREAM COME TRUE, který Dance radio přinese svým posluchačům v živém vysílání

Promotéři TRANCEFUSION přicházejí s úplně novým konceptem této nadšeně přijaté akce, který by se měl vyrovnat světovým trance eventům. Veškeré prostory Průmyslového Paláce (levé i pravé křídlo, střední hala i rozlehlé foayer) s celkovou plochou přes 12 tisíc metrů čtverečních se promění v jeden velký festival trance hudby a fanoušci tohoto žánru si rozhodně přijdou na své. Již nyní lze předpokládat, že nebudou vědět, na které stage se usídlit. Celkem v paláci vyrostou 3 stage, na nichž se během desetihodinového tanečního maratonu představí více jak 20 trance DJs z toho nejlepšího, co současná světová špička nabízí. Praha se navíc může jen pro tuto noc těšit na neskutečných téměř deset jmen, která si v Čechách odbudou svou premiéru.

K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, prostorné vyhlídkové terasy ve střední hale, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foaer, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.

Pořadatelé slibují, že rozhodně neprodají maximální kapacitu Průmyslového Paláce, a budou dbát na to, aby v jednotlivých halách bylo vždy k hnutí. Proto doporučují včasný nákup vstupenek, protože kapacita Průmyslového Paláce není neomezená.

A pro ty, kteří se Trancefusion nebudou moci zúčastnit a přece by si nechtěli nechat ujít sety hvězd jako je Richard Duran, Dash Berlin či Andy Moor, je tu od 20 hodin přímý přenos v éteru Dance radia. Kromě hudby přenese Dance radio také rozhovory s DJ´s hvězdami, pořízené společně s TV FUN1, v místním mini studiu.

www.danceradio.cz

Poslouchejte Dance Radio online