ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29375 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dance radio rychle boduje

0 Redakce PLAY.CZ 7.5.2010

Praha 7.5.2010 – Nováček pražského éteru Dance radio si rychle získává posluchače. Potvrzuje to i aktuální studie Radio Projekt.

Je to teprve několik měsíců, kdy v pražském éteru došlo ke spojení „urban dance rádia DJ“ a nejsilnějšího čistě internetového rádia – Dance radio. První studie Radio Projektu, která již zachycuje i působení Dance radia v pražském éteru, dává zapravdu optimistickým očekáváním realizačního týmu. Denní poslech se zvýšil 2,5 krát. Posiluje i týdenní poslechovost a podíl na trhu. „Věříme, že Dance radio dále poroste, má k tomu všechny předpoklady“, říká Martin Pokorný, koordinátor projektu za Lagardère. Lumír Skokan, ředitel programu Dance radia dodává: „Taneční muzika, kterou hrajeme, je jiná než hrají ostatní rádia, je plná energie a odráží aktivní životní styl mladých lidí.“

„Dance radio, které bude brzy slavit již páté narozeniny, je v éteru na FM vlnách slyšet teprve krátce. Je jedním z mála rádií, které vyrostlo na internetu a má na něm větší posluchačskou základnu než v éteru. Poslech skrze FM vlny rychle roste, jak se o něm lidé dozvídají. Pro zadavatele reklamy začíná představovat zajímavou komunikační platformu,“ říká Michal Beran, obchodní ředitel zastupitelství Regie Radio Music.

Poslouchejte Dance Radio

online