ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31123 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dance radio chystá září plné novinek!

0 Redakce PLAY.CZ 2.9.2010

Dance radio, které je součástí společnosti Lagardère Active ČR, přichází se začátkem školního roku s mnoha novinkami. Prvního září spustí svůj nový zvukový obal, muziku nově doplní zpravodajství a rádio rozšíří svůj moderátorský tým.

Nový zvukový obal skvěle koresponduje s tanečním pojetím rádia a odkazuje na nejnovější hudební trendy.

Zpravodajství z ČR i ze světa bude nyní posluchačům přinášet nový zprávařský tandem, který vytvoří Michaela Široká a Martin Šubrt. O muzice i nejzajímavějších událostech budou informovat každou celou hodinu (zpravodajský servis bude začínat šestou hodinou ranní a končit šestou večerní).

Odpolední drive navíc doplní Lucie Vašíková, která bude moderovat společně s Honzou Průchou.

K dalším zářijovým událostem patří propojení Dance radia s legendárním pražským klubem Roxy. Dance radio se stane mediálním partnerem zmíněného klubu a zejména jeho proslulé taneční clubové noci Climax. Provázanost obou subjektů podpoří i nový nedělní pořad Chrise Sadlera (rezident DJ Roxy Praha) pod stejným názvem „CLIMAX“. Ten se bude pravidelně střídat s již zavedeným pořadem „Clubmix“.

Vyvrcholení plavební sezóny parníků Dance radia bude speciální akce „TRANCENAVIGATION“ kde vystoupí zahraniční DJ RONSKI SPEED.

Pomyslnou třešničkou na dortu se v září stane velkolepá party DJ Tiësta v pražském klubu SaSaZu, na které se Dance radio bude podílet jako mediální partner.

Poslouchejte Dance Radio online