ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9062 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

ČRo Ostrava : Podruhé s o5&Radeček

0 Redakce PLAY.CZ 15.2.2010

V druhém díle série koncertů v přímém přenosu RADIO OSTRAVA LIVE se ve čtvrtek 18. února od 18:00 hodin představí posluchačům ostravské stanice Českého rozhlasu kapela o5&Radeček. Koncert bude vysílán v přímém přenosu.

Druhý kalendářní měsíc a v pořadí druhý koncert v rámci série Radio Ostrava Live. Tentokrát se v hudebním studiu 1 ČRo Ostrava představí kapela o5&Radeček z Šumperka. Ta do Ostravy zamíří rovnou ze křtu nové desky s názvem „Máš mě na svědomí“, který proběhne ve středu v pražském klubu Hard Rock Café. Deska, vycházející v digipack podobě, nabízí fanouškům čtrnáct nových písní plus jednu bonusovou. Majitelé této desky k ní navíc zdarma získají placky s logem kapely. Hostem pražského křtu bude mj. Klára Vytisková z kapely Toxique, která se v rozhlasovém studiu 1 představila živě loni v říjnu.

o5&Radeček zahraje v přímém přenosu ve čtvrtek 18. února od 18:00 do 19:00 hodin. Pro návštěvníky studia 1 pak bude koncert dále pokračovat.

Tradici koncertů v přímých přenosech si Český rozhlas Ostrava nejen mezi svými posluchači udržuje již léta. Tento specifický programový prvek dostal od letošního ledna název RADIO OSTRAVA LIVE a pevný termín – každý třetí čtvrtek v měsíci od 18:00 hodin. V sérií koncertů se v hudebním studiu 1 představí známí umělci české i slovenské populární scény; místo dostanou i známé regionální kapely. V lednu do série „ROL“ přijala pozvání folkrocková kapela z Krnova Poslední výstřel; na 18. března se chystá koncert ostravské klezmerové kapely Simcha.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online