ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6033 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Classic FM má nové logo a spouští kampaň

0 Redakce PLAY.CZ 9.6.2009

Praha 9. června 2009
 
 

Pražské rádio Classic FM, které patří do rodiny mediální skupiny Mafra, chce pomocí kampaně oslovit novou posluchačskou základnu. Vizuály SÍLA KLASIKY by měly upozornit na to, že klasická hudba není v žádném případě nudná nebo stará záležitost, a může být přijatelná i pro mladé posluchače.
Focení kampaně probíhalo ve vile Bertramka, tudíž podobnost s jejím slavným obyvatelem Wolfgangem Amadeem Mozartem není vůbec náhodná.

Nové vizuály se budou v průběhu měsíce června objevovat v titulech MFD, LN a Metro, bannery na IDNES.cz, Lidovky.cz, televizní spoty pak na TV Z1,Tv Óčko, Spektrum či Fashion TV.

Nově se posluchačům rádia Classic FM představí známý novinář Josef Klíma, který bude mít od července 2009 v programu pravidelné čtené sloupky Josef Klíma: Vlastníma očima.


Na rádiu Classic FM vysílají příjemní moderátoři známí svým kultivovaným projevem a encyklopedickými znalostmi klasické hudby, umění a historie.
Nedílnou součástí vysílání jsou rozhovory s předními českými osobnostmi, pravidelné večerní koncerty, árie týdne nebo koncert na přání.

Rádio Classic FM vysílá na frekvenci 98,7 FM a živě na internetu, podrobný program naleznete na www.classicfm.cz

Poslouchejte Classic FM online