ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26630 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

City Cross Sprint s Českým rozhlasem Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 13.3.2015

3000 kubíků sněhu, 500 metrů dlouhý okruh a sportovní hvězdy – to je City Cross Sprint v prostředí národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Český rozhlas Ostrava, jako mediální partner akce, přichystal pro návštěvníky soutěže o hodnotné ceny.

Třetí ročník běžeckého závodu na lyžích City Cross Sprint se uskuteční tento pátek 13. března v prostorách Dolní oblasti Vítkovice. Akce začne v 15.00 hodin závodem mladých sportovců a vrcholit bude po 18té hodině hlavními jízdami těch nejlepších. Závodu se zúčastní čeští sportovní reprezentanti i zahraniční bežkaři, kteří mají za sebou účast ve Světových pohárech nebo na olympiádě. Pořadatelé si pro návštěvníky připravili i biatlonovou exhibici, do které nastoupí Eva Samková, Vavřinec Hradilek, Petr Kraus, Radim Kořínek či Tomáš Kraus. Pořadatelé nabídnou návštěvníkům bohatý doprovodný program včetně akrobatické letecké show, fat bike exhibice, dražby dresu Milana Baroše pro Dětský rehabilitační stacionář, nové expozice ve Světě techniky. Program zakončí ohňostroj a koncert skupiny Sto zvířat. Vstup pro veřejnost na akci je zdarma.

Český rozhlas Ostrava, který je mediálním partnerem akce, se v pátek od 15.00 hodin zúčastní doprovodného programu. „Každý, kdo navštíví rozhlasový nafukovací stan, se může zúčastnit SMS soutěže o zajímavé ceny. Přímo ve stanu budeme soutěžící informovat o velmi jednoduchých podmínkách. Ihned na místě se soutěžící dozví, zda vyhrál nebo ne. Ceny pak budou nachystány k vyzvednutí přímo ve stanu. A pokud nás navštíví děti, tak ani ty nepřijdou zkrátka,“ zve k návštěvě stanu Daniel Martínek, manažer komunikace ČRo Ostrava.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online