ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8098 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Český rozhlas Ostrava zveřejní recept na Ostravskou rozhlasovou rodinku

0 Redakce PLAY.CZ 29.8.2016

Český rozhlas Ostrava připravil pro své posluchače nový kontaktní pořad s názvem Ostravská rozhlasová rodinka. Premiérový díl posluchači uslyší ve čtvrtek 1. září od 17:00 hodin. Písničkové přání, vzkazy i něco navíc – to bude Ostravská rozhlasová rodinka.

Nový pořad, do kterého si posluchači mohou volat o písničky na přání se vzkazem pro své blízké nebo známé, bude Český rozhlas Ostrava vysílat od 1. září každý všední den mezi 17:00 a 18:00 hodinou. Celá jedna hodina bude vyhrazena pro přání posluchačů.

„Během září nám navíc mohou posluchači zasílat recepty na oblíbené jídlo nebo pití, se kterými se podělíme s ostatními během vysílání Ostravské rozhlasové rodinky. Autory zveřejněných receptů pak odměníme. Kromě jiného získají i tričko s logem pořadu, které jim do budoucna přinese určité výhody – například vstup zdarma na některé naše akce,“ sdělil k pořadu vedoucí programu ČRo Ostrava Richard Piskala.

Český rozhlas Ostrava lze naladit na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM * Hradec nad Moravicí 91,9 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online