ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5536 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Český rozhlas Ostrava rozdá v září exkluzivní vstupenky na koncert Veselé trojky

0 Redakce PLAY.CZ 7.9.2015

V pondělí 7. září startuje ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava soutěž o exkluzivní vstupenky na koncert Veselé trojky. Koncert se koná v hudebním Studiu 1 ČRo Ostrava 30. září. Vstupenky na tento koncert lze získat pouze ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Veselou trojku tvoří tři dlouholetí kamarádi – muzikanti, kteří hrají lidové a vlastní písně pro široké vrstvy posluchačů. Na heligonku hraje kapelník Pavel Krška, doprovází jej Jaromír Kozelek na akordeon a Miroslav Hrdlička na klávesy. Ve středu 30. září zavítá Veselá trojka také do hudebního Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava. Koncert začne v 18.00 hodin. Vstupenky lze získat pouze v soutěžích ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

„Na tento koncert vlastně nebudeme prodávat vstupenky, pouze je lze vyhrát v soutěži v našem vysílání. Soutěž o vstupenky proběhne od 7. září do 27. září. Principem soutěže bude chytání speciálního signálu Veselé trojky, který nečekaně několikrát za den zazní během vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Kdo se z posluchačů jako první dovolá po zaznění signálu, získá dvě vstupenky na tento koncert. Kdo bude poslouchat již od 7. září, má tak větší šanci získat tyto dvě exkluzivní vstupenky,“ řekl k soutěži vedoucí programu ČRo Ostrava Richard Piskala.

Koncert vysílaný první hodinu v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude zároveň z hudebního Studia 1 živě přenášen na oficiálním YouTube kanále Českého rozhlasu.

Český rozhlas Ostrava lze naladit na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM * Hradec nad Moravicí 91,9 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online