ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7483 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Český rozhlas České Budějovice nabídne podrobné zpravodajství z voleb na jihu Čech

0 Redakce PLAY.CZ 7.10.2016

Český rozhlas České Budějovice připravuje mimořádné vysílání ke krajským a senátní volbám v jižních Čechách. V sobotu 8. října po 14. hodině, kdy se uzavřou volební místnosti, uslyšíte v pravidelných intervalech informace o sčítání hlasů a průběžné výsledky.

V sobotu mezi 14. a 23. hodinou uslyšíte kromě podrobného zpravodajství ze studia Českého rozhlasu v Českých Budějovicích analýzy komentátora Petra Holuba, spojíme se také s politologem Michalem Pinkem z Masarykovy univerzity v Brně. Oslovíme i lídry politických uskupení, abychom vám přinesli jejich bezprostřední reakce na výsledky voleb. Spojíme se také živě s kandidáty z českokrumlovského a táborského senátního volebního obvodu, kteří postoupí do druhého kola volby.

Volební místnosti jsou otevřené v pátek od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin. Reportéři Českého rozhlasu České Budějovice budou v průběhu odpoledne a večera přinášet zajímavosti z volebních místností i z volebních štábů.

Kdo bude vaším příštím hejtmanem nebo senátorem? Český rozhlas České Budějovice představil lídry krajských kandidátek i uchazeče o senátorská křesla. Jejich předvolební vizitky naleznete na webu www.budejovice.rozhlas.cz. Poslechněte si jejich odpovědi a rozhodněte se, komu dáte ve volbách svůj hlas.

Krajské a senátní volby v jižních Čechách aktuálně ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice – 106,4 MHz pro jižní Čechy, 103,9 MHz pro Táborsko a 88,2 MHz pro Slavonicko a Dačicko.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online