ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5436 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Calexico živě ve Stagi

0 Redakce PLAY.CZ 3.4.2009

Koncert na pokračovaní? I takový netradiční seriál jsme vám schopni nabídnout. Jako dvojité live menu tento týden servírujeme vystoupení indie tex mex country rockerů. Jejich první vystoupení v Turíně snímaly citlivé EBU mikrofony a my vám v pondělí představíme první polovinu jejich vystoupení v divadle Colosseo z ledna letošního roku.
Calexico svou klidnou silou už víc jak dekádu boří hranice mezi španělskou a mexickou diasporou, country vlastenectvím a indie rockovým proudem, který s sebou plaví stejně postižené spolky Yo La Tengo, Lambchop nebo Iron and Wine.

Jak celá rozehraná zápletka dopadla se dozvíte nejdříve v pondělí a posléze ve čtvrtek na Stage Radia Wave od 19 hodin. Stodeset minut dlouhé představení bez režijních střihů na vás čeká na www.wave.cz, v DVB-T i ve vybraných kabelových rozvodech. Přejeme příjemný poslech.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz, www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online