ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8650 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Buty představí duperele ve studiu ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 15.10.2012

Svérázná ostravská skupina Buty se koncertně představí v Hudebním studiu Českého rozhlasu Ostrava. Přiveze svoji novinku, desku Duperele. Buty zahrají v den narozenin svého frontmana Radka Pastrňáka – ve čtvrtek 18. října od 18.00 hodin. První hodina bude vysílána v přímém přenosu.

Šest let trvalo muzikantům z rázovitého regionu než hudebnímu světu představili novinku v podobě desky s názvem Duperele. Barevně hravá deska „drobností“ nabízí posluchačům 15 písní, u kterých s jistotou víte, že je hrají Buty. Mírná absurdita, slovní hříčky, trpký humor, muzikantská mistrnost, myšlenkové zvraty a hudební poetika – prostě Buty.
Skupina nabízí sestavu nových hořkosladkých písniček… Ne vždy prvoplánově popově jednoduché songy k naší ne vždy křišťálově čisté době… píše se na internetových stránkách vydavatelství.

Hudebně zajímavý a pestrý svět kvinteta Buty mají posluchači možnost poznat ve čtvrtek 18. října. Koncert, tradičně přístupný i veřejnosti, začíná v 18.00 hodin. První hodina koncertu se bude vysílat v přímém přenosu.
Poslední vstupenky v hodnotě 100,- Kč lze zakoupit v předprodeji ještě v Ostravském informačním servisu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online