ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5651 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Budějovický rozhlas představuje dechovkové novinky. Posluchači vyberou ty nejlepší

0 Redakce PLAY.CZ 28.4.2017

V neděli 30. dubna odstartuje v Písničkách pro radost přehlídka hudebních novinek. Na sedm týdnů se do českobudějovického programu po roce vrací cyklus 7×7 jarních dechovek. V půlhodince vždy v neděli od 12.30 hodin nabídneme sedm skladeb z žánru dechové hudby.

Hudební redaktor Zdeněk Voráč seznámí posluchače nejen s novými písničkami od jihočeských dechových kapel, ale uslyší také písně z jiných českých krajů, z Moravy i ze Slovenska.

Pomocí internetové ankety na webových stránkách www.budejovice.rozhlas.cz poté posluchači rozhodnou, které novinky se stanou v roce 2017 nejoblíbenějšími. Své hlasy budete moci posílat každý týden od neděle do čtvrtečního poledne na rozhlasovém webu.

V prvním díle pořadu se o přízeň publika budou ucházet písně, které nedávno natočili Jižani, Březovanka, 12° Plzeň – dechovka plzeňské konzervatoře, Pardubická šestka, slovenská Križovianka, moravská Túfaranka a Havlíčkobrodská dvanáctka.

V současnosti nabízí Písničky pro radost, nejpopulárnější pořad Českého rozhlasu České Budějovice, výběr z tisíců různých skladeb. A nyní sami rozhodnete, které novinky si zaslouží zařadit do naší rozhlasové hudební databáze.

Vysílání Českého rozhlasu České Budějovice si můžete naladit na frekvencích 106,4 MHz pro jižní Čechy, 103,9 MHz pro Táborsko, 88,2 MHz pro Slavonicko a Dačicko anebo na internetu budejovice.rozhlas.cz.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online