ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6456 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Brněnsko má nové Rádio – Čas!

0 Redakce PLAY.CZ 5.1.2009

Konečně! Posluchači na Brněnsku mají s novým rokem nové rádio. Své úvodní vysílání tady 2. ledna ve dvě hodiny a jednu minutu odpoledne zahájilo nové Radio Čas jižní Morava. Spolu s oficiálním moderovaným vysíláním svým posluchačům nabídne atraktivní program přímo na míru. Brňákům chybí v rozmanité nabídce místních stanic taková, která nabízí country hudbu. Právě na ni se zaměřuje nové Radio Čas v Brně.

Nové Radio Čas jižní Morava vysílá na frekvencích 95.5 FM (Brno), 95.8 FM (Vyškov a okolí) a 97.7 FM (Blansko a okolí).

Nové brněnské Radio Čas už teď těší příznivce country muziky, folku a podobných spřízněných žánrů. Hudbu vybírá dramaturg citlivě tak, aby dokázala oslovit co nejširší publikum napříč generacemi. Radio Čas hraje pohodové písničky, které nosíme v srdcích. Obrovský důraz klade rádio na hudbu českou a slovenskou.

Pro Radio Čas pracuje vyškolený tým redaktorů a zprávařů. Ti všichni už čekají, až po současném úvodním (několikatýdenním) vysílání svým posluchačům nabídnou v oficiálním programu první Brněnské noviny Radia Čas. Jihomoraváci se dozví, co se děje v regionu nebo přímo v jejich ulici. Do té doby si mohou vychutnávat své oblíbené country písničky, které v éteru dlouho neslyšeli – bez zbytečných slov.

Už zanedlouho, v první den oficiálního moderovaného vysílání, bude brněnské Radio Čas rozdávat peníze. Posluchači, kteří si tuto stanici naladí v tento den a budou pozorně poslouchat a mít štěstí, mohou vyhrát desetitisíce korun!

Radio Čas je dlouhodobě nejúspěšnější moravskou stanicí. Vysílá v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji.