ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7525 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Brit Awards exkluzivně na Evropě 2!

0 Redakce PLAY.CZ 3.2.2010

Rádio Evropa 2 a bude 16.února exkluzivně přenášet udílení prestižních cen BRIT Awards 2010, které se letos uskuteční již potřicáté!

Ke svým 20.narozeninám nadělila Evropa 2 sobě i svým posluchačům přenos hudebních cen BRIT Awards 2010, které jsou již tradičně galapředstavením největších aktuálních hudebních hvězd daného období. Největší a nejdůležitější noc v britském hudebním kalendáři se bude konat v londýnském Earl´s Court. BRIT Awards 2010 budou ve vysílání Evropy 2 „live“ komentovány přímo z Londýna Liborem Boučkem.

Největšími favoritkami, shodně se třemi nominacemi, jsou shodou okolností žhavé „divy“: Britky Florence & the Machine, Lily Allen, Pixie Lott a také fenomenální Američan(ka) Lady GaGa. Evropa 2 opět potvrzuje své výsadní postavení českého hudebního trendsettera, a to nejen tímto přímým přenosem, ale mj. také faktem, že drtivou většinu nominovaných posluchači Evropy 2 ze „svého“ rádia dobře znají.

Vyvrcholením BRIT Awards 2010 bude ocenění Robbieho Williamse za mimořádný přínos v oblasti hudby. Dnes již legendární člen někdejších Take That uzavře celou show ohromujícím živým vystoupením.

16.února od 21 hodin na rádiu Evropa 2!!!

Poslouchejte Evropu 2 online