ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11252 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

BRIT Awards 2011 na Evropě 2

0 Redakce PLAY.CZ 8.2.2011

Prestižní udílení cen BRIT Awards 2011 ovládne celé vysílání rádia
Evropa 2!

Jednu z nejdůležitějších hudebních událostí tohoto roku bude možné již tradičně zažít prostřednictvím živého přenosu na rádiu Evropa 2, který bude přímo z londýnské O2 arény komentovat Libor Bouček. A nejen to, rádio Evropa 2 bude tuto výjimečnou událost přibližovat svým posluchačům již od začátku února, aby pak přímo v den konání akce vyvrcholila komunikace BRIT Awards 2011 mimořádným celodenním vysíláním, které bude zahrnovat speciální playlist se všemi zásadními hity nominovaných a pravidelné živé vstupy přímo z centra dění, tedy z londýnské O2 Areny, které pak budou pokračovat během celého dne.

Netradiční vysílání začne už ráno, kdy moderátorská tým z Ranní show posluchače blíže seznámí s nominovanými, mezi nimiž vede stoupající hvězda Tinie Tempah se čtyřnásobnou nominací. Kategorii „zahraniční zpěvačka“ představí v éteru songy favorizované Rihanny společně s Alicií Keys, Katy Perry, Kylie Minogue a Robyn.

Všechny nominované posluchačům rádia Evropa 2 finálně představí „zvláštní vydání“ pořadu vyber si na maXXimum od 18:00, kde se představí mj. Eminem, Cee Lo Green, Kanye West a Kings Of Leon.

Gradující dění na „červeném koberci“ se stane leitmotive vysílání po 20:00, aby mohl být ve 21:00 našeho času zahájen přímý přenos BRIT Awards 2011 jako takový, přičemž absolutním vrcholem letošních britských hudebních cen bude dozajista první živé vystoupení Take That v původní sestavě.

Nenechte si ujít exkluzivní přímý přenos z Londýna – hvězdy BRIT Awards 15.února od 21 hodin s původním českým komentářem pouze na rádiu Evropa 2!!!

Poslouchejte Evropu 2 online