ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bonton má „V našem městě“ více posluchačů

0 Redakce PLAY.CZ 7.5.2010

Praha 7.5.2010 – Rádio Bonton ladí 42 tisíc posluchačů denně a 109 tisíc týdně. V Praze posluchači Bontonu znovu rostou.

Nejen, že si Rádio Bonton drží svou sílu vyjádřenou denní poslechovostí, ale posiluje v nárůstu posluchačů v Praze (o 23%). Potvrzuje se, že nový slogan „V našem městě“ podpořený kompaktním metropolitním servisem: informacemi pro posluchače z metropole o aktuálním dění a dopravě, dále zpravodajskými souhrny, last minute nabídkami, řadou soutěží i výhody pro posluchače, zabral. Ředitel rádia Martin Pokorný k tomu říká: „Jsme blíže našim posluchačům a na výsledcích poslechovosti je to pozvolna vidět.“ Slibuje si hodně také od nedávno spuštěného projektu „Posranej život“, který je založený na každodenních životních situacích a zkušenostech pražanů. „Lidé reagují a to je skvělé, věříme, že poslechovost dále poroste,“ doplňuje Pokorný.

Vzrůstající afinitu cílové skupiny pražanů si pochvaluje i Michal Beran, obchodní ředitel Regie Radio Music – skupiny jež Bonton zastupuje v prodeji komerčního času. „Bonton odvádí dobrou práci pro všechny zadavatele reklamy v Praze a okolí.“

Poslouchejte radio Bonton online