ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21091 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bomton Cup Viaderm 2007

0 Redakce 3.7.2007

Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image, která pro svůj letošní 5. ročník získala významnou podporu generálního partnera – značky Viaderm, právě úspěšně došla do své poloviny. První červnový víkend se 29 soutěžních týmů ve složení kadeřník a vizážista sešlo v Praze při semifinálovém workshopu, kam se probojovaly z více než dvouset soutěžních prací, zaslaných do výběrového kola začátkem letošního roku.
Již tradičně mění týmy image modelek, které nemají s profesionálním modelingem nic společného. Jedná se o „obyčejné“ slečny a paní, které se přes média přihlásily do této soutěže s přáním proměnit se a zkrásnět. Soutěžní týmy si nemohou své modelky samy zvolit, ale o jejich výběru rozhoduje v den semifinále los. Semifinálová proměna spočívá ve tvorbě nového účesu a make-upu, zatímco styling oděvu přichází na řadu až v podzimním finále.

12 nejlepších prací postupuje do podzimního finále na základě rozhodnutí poroty, ve které letos zasedá například modelka Andrea Verešová, módní návrhářka Jana Bergová, make-up artist Pavel Bauer nebo nejlepší slovenský kadeřník roku 2005 ) a vítěz soutěže Hairdressing Awards Marek Kopanica. O posledním třináctém finalistovi hlasuje prostřednictvím sms široká veřejnost v období 1.7. – 31.8. na www.bomtoncup.cz . Zaslané sms mohou jejich odesilateli přinést volné vstupenky na závěrečnou megashow Bomton Cupu, která se 23. října koná v Hudebním divadle Karlín v Praze. Až zde se ukáže, kdo se stane letos nejlepším „imagemakerem“ a vítězem 5. ročníku Bomton Cup Viaderm 2007.

Megashow Bomton Cup Viaderm:
Učinkující Dara Rolinc, Radka Fišarová, Roman Vojtek, ProjectWings, Dance 2xs a další, fashion show Beáta Rajská, hair show Arteam Bomton a Radikální sekce Bomton. Scénář a režie Patrick Fridrichovský a Pavel Strouhal. Choreografie Pavel Strouhal a Linda Rančáková. Produkce Petarda Production.

Spustit videozáznam semifinále