ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5051 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bomton Beauty Night

0 Redakce 17.7.2006

Nedávno se v Praze poprvé konala Bomton Beauty Night – taneční párty, kde se fakt něco děje. Jednu noc se v pražském klubu Matrix sešla zajímavá společnost lidí, kteří rádi experimentují se svou image.

{mosimage} Party kde se fakt něco děje – napříč pražskou klubovou scénou
Nedávno se v Praze poprvé konala Bomton Beauty Night – taneční párty, kde se fakt něco děje. Jednu noc se v pražském klubu Matrix sešla zajímavá společnost lidí, kteří rádi experimentují se svou image. Každý, kdo své tělo rád zdobí barvičkami, kovem nebo třeba nekonvečním střihem, si přišel na své. Nejen workshopům patřila pozornost většiny hostů. Ti, kteří si zrovna nenechávali od profíků z Bomtonu šperkovat své hlavy a těla, sledovali originální produkce na scéně: vlasová show RSB, taneční exhibice Dance 2xs a Jackass Praha.

Stejně tak přitažlivé bylo pro všechny to,co se odehrálo kolem půlnoci na scéně. Na přání moderátora, Filipa Trojovského, si pánové z Jackass s Filipem samotným v čele, propíchli vlastnoručně jazyk a bradavky.
Uvidíme, co bude následovat příště, 13. 7.  v Hudebním klubu Meloun v Praze 1.   Každopádně se vždycky můžete těšit na workshopy úplně zdarma, zajímavé hosty, dobrou muziku a našlápnutou party. 

Více na www.bomton.cz

Kdy a kde se objeví další BBN se dozvíte, budete-li číst XMAG, poslouchat Expresradio nebo sledovat play.cz

Videozáznam Bomton Beauty Night