ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25914 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

BLANÍK: nový web a webrádio

0 Redakce 21.9.2007

Rádio BLANÍK spustilo nové internetové stránky na adrese www.radioblanik.cz a nové webové rádio: Rádio BLANÍK CZ.Internetový BLANÍK CZ hraje pouze česky a v současné době se v jeho vysílání objevuje bez mála 2 000 českých písniček. „Rozhodli jsme se nabídnout posluchačům ještě více toho, co mají ve vysílání Rádia BLANÍK nejradši. Proto vznikl BLANÍK CZ a hraje nejvíce českých písniček.“, říká generální ředitel rádia Petr Král.
„Posluchači se na Rádiu BLANÍK CZ dočkají všech svých oblíbených českých písniček. Mezi interprety s nejčetnějším zastoupením patří skupina Olympic, Karel Gott, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Václav Neckář nebo Marie Rottrová, stejně jako bratři Nedvědové, Michal Tučný, Petr Spálený, Jaromír Nohavica a Waldemar Matuška.“, prozrazuje o programu hudební dramaturg rádia Dušan Kotora.

Vysílání webového Rádia BLANÍK CZ nepřerušuje mluvené slovo, ani reklama. Navíc posluchačům přináší i podrobné informace o právě hraných skladbách: rok vzniku, jména autorů nebo texty těchto skladeb.

Poslouchejte radio Blaník CZ online