ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15022 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bezva léto s radiem Čas

0 Redakce 20.7.2007

Bezva léto s Radiem Čas je v plném proudu. Každou hodinu ve vysílání nabízíme bezva tipy, jak si prázdniny co nejlépe užít a hrajeme bezva letní hity. Navíc přinášíme bezva novinky pro naše posluchače. Od začátku prázdnin se v našem programu můžete setkávat s novými rubrikami „Bezva finta“, „Babinec“, „Číslo dne“ nebo „Jak se dělá hit“. Rozdáváme lístky na bezva koncerty a potkáte nás na Moravských poutích, Časparádě i při dalších akcích na různých místech Moravy.

Co dělat, když na dovolené ztratíme doklady, kde se schovat před bouřkou nebo jak předejít úpalu? Na všechno existuje Bezva finta. Každé ráno na Radiu Čas. V Babinci řešíme témata, která zajímají nejen ženy. Boříme mýty a uvádíme věci na pravou míru. Babinec vysíláme ve všedních dnech po poledni, o víkendech ráno a dopoledne. Víte, že v našem těle žije 1,5 kilogramu bakterií, že můžete mít pozemek na Měsíci už za 777 korun? Číslo dne odkrýváme každé ráno na Radiu Čas.

Hrajeme česky a slovensky a o našich písničkách víme všechno. Poslechněte si „Jak se dělá hit“. Dozvíte se například, že hit „Voda, čo ma drží nad vodou“ Joža Ráže vznikl narychlo na objednávku. Jak se dělá hit – každý den v dopoledním vysílání Radia Čas.

Stále platí, do našeho vysílání se může zapojit každý. Stačí poslat bezva tip, jak a kde si užít léto, na [email protected]. Užijte si s námi další z Moravských poutí Radia Čas, 28. a 29. července v Opavě. Těšíme se na vás s bezva zábavou a se známými tvářemi. O den dříve odstartuje na letišti v Holešově naše Časparáda s programem pro celou rodinu. Přijďte se také podívat na některý z koncertů písničkáře Jarka Nohavici, 10. srpna vystoupí v Dolní Lomné, 12. srpna na Hukvaldech. V našem vysílání můžete vyhrát exkluzivní vstupenky na tyto koncerty.

Bezva léto s Radiem Čas pokračuje a ani se nenadějeme a 1. prosince se všichni potkáme na narozeninovém Megakoncertu pro všechny bezva lidi v zaplněné ostravské ČEZ Aréně.

Letošní léto je prostě bezva… užijte si ho s námi.

Poslouchejte radio Čas online