ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23031 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY PŘIJME NOVÉ ČLENY 8. ČERVNA

0 Redakce 11.4.2006

A vy můžete být u toho. Celá sláva se bude konat v Sazka Aréně, 8.6. od 19.
hodin. Pro uvedení do Beatové síně slávy v kategorii In memoriam vybrali posluchači rádia BEAT Petra Kalandru. Jeho písničky zahraje Blues Session.
Dále vystoupí vámi zvolená pro kategorii “kapela” Jasná Páka. Vrcholem večera pak bude uvedení Michala Pavlíčka mezi osobnosti Beatové síně slávy.
Uvidíte a především uslyšíte to, co ještě nikdy předtím a pravděpodobně už nikdy potom se nic podobného nebude opakovat. Své nejlepší skladby (a to taky z dob Pražského výběru, Stromboli, Big Heads nebo BSP) zahraje Michal Pavlíček společně se symfonickým orchestrem Českého rozhlasu řízeným Vladimírem Válkem, který patří k absolutní špičce evropských dirigentů. Jako hosté Michala Pavlíčka vystoupí taky Lenka Dusilová, Monika Načeva, Kamil Střihavka, Bára Basiková, Roman Holý, Iva Marešová, Tomáš Hajíček, Vilda Čok, Epoque Quartet, Matěj Ruppert, Jana Koubková, Vojta a Viktor Dykovi, J.Veselý, Klauda Kryšpín a …. možná přijde i kouzelník. No, to asi ne, ale vy určitě chybět nesmíte! O prodeji lístků vás budeme informovat již brzy.{mosimage}
www.radiobeat.cz


Poslouchejte Rádio Beat online