ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29757 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Babí léto a Rockový podzim

0 Redakce 15.9.2007

Klubová sezóna se rozjela ve velkém stylu a ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno nezapomínáme pozvat poctivé rockery na ty nejlepší akce, které se konají nejen pod střechou, ale i na poslední „open-air“ festivaly a srazy. Už teď se můžete těšit na několik světových jmen, na které si můžete spolu s Radiem Hey do konce roku zajet.

Fotbalová horečka
S podzimem se rozjela fotbalová sezóna, fotbal se probírá všude a na Radiu Hey Ostrava a Brno si příští týden můžete ověřit, jak jste na tom se znalostí nejoblíbenější českého sportu. Probereme fotbalovou historii, podíváme se za nejlepšími hráči a nezapomeneme ani na nejvýznamnější vítězství. Otázky o českém fotbalu a hlavně o fotbalistech potom budou každý den padat na hlavy a do uší všech poctivých rockerů a fanoušků tohoto sportu. Každý den si od nás mohou posluchači odnést novinkovou publikaci „Králové Fotbalu“ od známého sportovního novináře Zdeňka Pavlise.

Nezapomeneme ani na tradiční Oko a hrát se tentokrát na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno bude o výběrové CD našeho pravidelného středečního speciálu – Fajn Rock Music. Petr Kůsa, duchovní otec FRM, nám prozradí jaké byly začátky, podíváme se do zákulisí a společně také poodhalíme budoucnost tohoto pořadu věnovaného české rockové hudební scéně.

Poslouchejte radio Hey online