ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30106 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Audio rozhovory na rádiu StreetCulture

0 Redakce PLAY.CZ 10.2.2013

Každý měsíc dorazí do studia StreetCulture mnoho zajímavých hostů. Osobnosti, převážně z kultury, během rozhovorů představují posluchačům svoje názory, zážitky a zkušenosti, vše živě z vysílacího studia v prostoru StreetBaru, který může kdokoli osobně navštívit. Každý návštěvník může podle své odvahy reagovat na hosta, minimálně se s ním pozdravit, ti odvážnější se mohou hosta na něco zeptat nebo s ním prostě dát řeč v éteru i mimo něj.

Audio rozhovory na StreetCulture mají, díky prostředí a zázemí baru, specifickou atmosféru, kterou ve zvukové podobě chceme nabídnout všem, kterým pořad s hostem utekl a nenaladil si ani reprízu v následujících dnech. Od ledna startujeme se speciální rubrikou audio rozhovorů, v níž každý týden uveřejníme nový záznam s hostem, který vystoupil v některém z pořadů odvysílaných na StreetCulture.  Více než dvacet pět pořadů rádia StreetCulture nestojí za to jenom slyšet, ale oproti jiným rádiím velmi doporučujeme především prožít je u nás na Žižkově osobně. Jsme jediné rádio, které je doopravdy vidět!

Do vysílání StreetCulture zavítali např.: Bonus, Kieslowski, Priessnitz, Odeur de Violettes, Václav Koubek, Oldřich Janota, NVÚ, Petr Hošek z Plexis a mnoho dalších.

Webový speciál publikovaných audio rozhovorů najdete na adrese: www.streetculture.cz/rozhovory

Poslouchejte StreetCulture online