ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17833 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ateliér Vipart představí v rozhlase práce svých studentů

0 Redakce PLAY.CZ 28.2.2014

Březnová výstava v denní kavárně v budově Českého rozhlasu České Budějovice nabídne malby studentů výtvarného ateliéru Vipart akademické malířky Petry Vichrové. Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 4. března od 17 hodin.

Ateliér Vipart Petry Vichrové nabízí výtvarné kurzy pro děti, mládež a dospělé. Cílem je zajistit kvalitní výuku v oblasti výtvarného umění v Českých Budějovicích.

„Kurzy jsou určeny pro všechny zájemce, od úplných začátečníků až po pokročilé umělce. Také jsou určeny pro uchazeče o studium na výtvarných školách, kteří se chtějí připravit na talentové zkoušky na střední či vysoké školy,“ doplňuje Petra Vichrová.

Petra Vichrová se narodila v Počátkách na Vysočině. Vystudovala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, výtvarnou výchovu pro ZUŠ na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a poté  Akademii výtvarných umění v Praze,  ateliér klasických malířských technik profesora Zdeňka Berana.

Většina studentských vystavených děl, které budou po celý březen k vidění v kavárně Českého rozhlasu České Budějovice, je malována technikou akrylu nebo olejomalby na plátně.

Výstavu je možné zhlédnout u šálku dobré kávy v pracovních dnech mezi 9. a 18. hodinou ve výstavním prostoru denní kavárny v budově Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1 do konce března.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Výtvarné kuzvy ateliéru Vipart Výtvarné kuzvy ateliéru Vipart2

Poslouchejte ČRo České Budějovice online