ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4696 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Aneta na Trnkobraní!!! Super!

0 Redakce 11.4.2008

Čerstvá držitelka ocenění Zpěvačka roku, první česká superstar Aneta Langerová se zúčastní letošního Trnkobraní!!!
Aneta nebude na Trnkobraní poprvé – určitě si pamatujete její strhující vystoupení v roce 2005.


A jaké jsou současné plány čerstvé držitelky Anděla?
Aneta zakončila v březnu první část svého úspěšného jarního “klubového” turné. Během série deseti koncertů definitivně potvrdila, že dospěla v jedinečnou osobnost a velkou naději české hudební scény.

Jako zpěvačka a překvapivě také jako vynikající instrumentalistka, která se v rámci koncert vynikajicím způsobem střídavě doprovází na elektrickou, akustickou i basovou kytaru.

Pro fanoušky Trnkobraní bude vystoupení nejlepší současné české zpěvačky mimořádně lákavé, neboť budou moci s odstupem tří let porovnat, jakým zajímavým vývojem naše ženská hvězda č. 1 prochází.

Více na http://www.trnkobrani.cz/novinky/aneta-na-trnkobrani-super-100.html.

Andělé z Monkey Business přiletí na Trnkobraní!


Kapela Monkey Business posbírala ve čtvrtek 3. dubna v O2 aréně celkem čtyři Anděly – výroční ceny Akademie populární hudby. Matěj Rupert se stal zpěvákem roku a celá kapela byla oceněna za videoklip ke skladbě Kit Bike, za obal roku a za nejlepší album v kategorii Pop a dance.

Monkey Business jsou tedy jednoznačně nejúspěšnější českou skupinou současnosti a my z toho máme velkou – ale opravdu velkou – radost. Nejen proto, že jsme přesvědčeni o tom, že si Matěj, Roman, Tonya a spol. své vavříny zasloužili, ale též proto, že právě vy – vážení festivaloví fanoušci – budete mít tu ojedinělou příležitost vidět a slyšet MONKEY BUSINESS V HLAVNÍM SOBOTNÍM PROGRAMU LETOŠNÍHO TRNKOBRANÍ.

Více na http://www.trnkobrani.cz/novinky/andele-z-monkey-business-prileti-na-trnkobrani-99.html.

On-line chat s pořadateli Trnkobraní v úterý 15. 4. od 15 hodin

Letošní 41. ročník Trnkobraní, je opět plný novinek a překvapení. Proto i letos dáme prostor v prvním on-line rozhovoru letošní sezóny sami sobě. To znamená, že budeme virtuálně k dispozici všem, kteří mají chuť se zeptat na cokolib, co vás zajímá a co třeba ještě o Trnkobraní nevíte.

Na Vaše otázky budeme odpovídat v úterý 15. dubna od 15 hodin, a to v tomto hvězdném složení :-): Zdeněk Jurásek z AGENTURY PUBLIKUM a ing. Zdeněk Chromý, místopředseda představenstva společnosti RUDOLF JELÍNEK.

Posílat své dotazy budete moci už od úterního rána na

http://www.trnkobrani.cz/online-rozhovor/.

Více na www.trnkobrani.cz.