ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13461 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Akustický koncert, který Venefica odehrála live v Českém rohlasu, je k dispozici na YouTube!

0 Redakce PLAY.CZ 21.1.2013

Rocková Venefica zahájila rok 2013 koncertem pro celou republiku, možná i celý svět.

Před týdnem byla hostem pořadu Koncert Studia Noc, který uvádějí všechny regionální stanice Českého rozhlasu, a tak se dá říci, že jde o celoplošné vysílání.

Akustickou show bylo ve středu 16. ledna 2013 večer možné zároveň s rádiovým přenosem i po jeho skončení poslouchat a sledovat také v rámci streamingu na YouTube.

Venefica hrála téměř dvě hodiny. V setlistu vystoupení, jemuž aplaudoval k prasknutí nabitý sál Českého rozhlasu v Olomouci, převládala vlastní tvorba kapely. Zazněly ale také známé hity od Mr. Big, Dream Theater,  The Beatles, Bon Jovi a Sevendust.

Zde najdete kompletní záznam koncertu:

Venefica se teď také snaží zapojit fanoušky do intenzivního hlasování. Dostala se totiž do finále boje o vystoupení na prestižním Sweden Rock Festivalu ve Skandinávii.

Z více než 1 500 přihlášených formací z celého světa pořadatelé vybrali do úvodního hlasování přes stovku. 25 kapel se dostalo do finále. Pouze 3 z nich, které získají nejvíce hlasů, vystoupí ve Švédsku po boku Kiss, Rush, Europe a dalších hvězd.

Pro jediného českého zástupce v soutěži, Veneficu, je možné hlasovat každý den dvakrát až do úterka 12. 2. 2013 na těchto stránkách:

http://www.swedenrock.com/index.cfm?lg=2&pg=82

Začátkem měsíce února Venefica zveřejní podrobnosti k jarnímu turné, které nabídne téměř dvacet koncertních zastávek. Přípravy šňůry v těchto dnech finišují.

 

oficiální stránky kapely:                                                                   PR & média kontakt:

www.venefica.cz                                                                               [email protected]

www.facebook.com/venefica.official                                                 www.athrema.com