ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5686 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Akce Pigyáda měla rekordní návštěvnost

0 Redakce PLAY.CZ 4.9.2014

Předposlední srpnový víkend v areálu parku Mirákulum v Milovicích patřil dalšímu ročníku akce Pigyáda, kterou pro děti a jejich rodiče pořádá dětské rádio Pigy. Letos ji navštívilo 7500 návštěvníků, což je historicky nejvíce za celou jeho existenci

V pořadí již pátá Pigyáda byla synonymem pro dva dny plné zábavy a atrakcí pro děti i dospělé. Pigyádu otevřel David Deyl, který místní amfiteátr zaplnil do posledního místa. Před podiem jste tak jen stěží našli volné místo. Vrcholem prvního dne byl Cirk LaPutyka se svým představením „Play“, které se odehrává na dětském hřišti. Sobotu uzavřela Mini Pigy diskotéká Pavla Cejnara, průvodce a moderátora celého dne.

Rekordní návštěvnost a nadšení dětí pro nás byly tou největší odměnou a potvrzením správného výběru místa konání, interpretů i téma akce. Věříme, že i divadelní představení, které zde mělo předpremiéru potěší stejnou měrou i děti v Praze v Malostranské besedě 6. září,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere.

Pozadu nezůstalo ani premiérové představení z produkce Pigy „Prasátko Pigy a průšvih s roztrženou mapou“, na které se přišlo k podiu  podívat až na pět stovek malých diváků. Děti si odnesly nezapomenutelný zážitek ze školy beatboxu s En.Druem, kdy si mohly tento způsob vytváření zvuků samy vyzkoušet. Již tradičně si mohly děti zadovádět s Hankou Kynychovou. Neděle byla zakončena koncertem skupiny Pískomil se vrací a děti tančily a bavily se až do pozdních hodin.

Děkujeme pořadateli za možnost prezentace svého portfolia, díky níž si mohli naši zákazníci vychutnat poctivé české výrobky. Příjemná atmosféra a výborná organizace po celou dobu trvání nás velmi potěšily. Věříme, že výrobky, které návštěvníci v našem stánku ochutnali a zakoupili, byly zpestřením a chutným doplněním celého programu. Budeme se těšit na další ročník,“ říká Pavel Kozel, Product Manager firmy Madeta.

Pigyáda 2014: Zvířátkohraní byla podpořena dvěma hlavními partnery Mercedes Benz a Madeta.

Dětské rádio Pigy

Pigy je první české pohádkové rádio, které je dostupné na webové stránce www.Pigy.cz. Je určené především pro malé posluchače a to primárně ve věku od 3-8 let. Pigy nepřetržitě vysílá nejen rádio Pohádka, kde je možné zaposlouchat se do klasických pohádek, ale i dvě on-line rádia – první z nich hraje nejznámější písničky z pohádek a druhé Disco Trysko, hitparádu dětských hitů.

Pigy je rovněž bezpečný web pro děti. Obsah rádia je podporován dalším multimediálním obsahem na internetu, jedná se o celou řadu edukativních her vlastní produkce, zaměřené na dovednosti a učení „hrou”.

Pigy se kromě zábavy stará také o zdravý životní styl dětí. Pravidelně s dětmi cvičí, připravuje kulturně zábavné akce se sportovními aktivitami, které stmelí a pobaví děti a rodiče.

Pigy podporuje čtení a tak se rozhodlo vydávat vlastní knížky – Prasátko Pigy a jeho kouzelný svět, nebo vaření s jeho kamarádkou Laskonkou – Laskončina kuchařka pro malé kuchtíky.

V současné době je v přípravách divadelní představení nebo Helloweenský Pigybál.

Pigy je symbolem dětského moderního a zdravého životního stylu.

www.pigy.cz

Poslouchejte radio Pigy.cz – Pohádky online