ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7023 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

5. narozeniny Expresradia

0 Redakce 3.6.2007

31.5. 2007 vyvrcholila v pražském klubu Retro Music Hall oslava 5. narozenin Expresradia 90,3 FM.Koncert byl již několik dnů před začátkem beznadějně vyprodán, do klubu dorazilo bezmála 1300 návštěvníků. Celý večer uváděly moderátorské legendy, otcové zakladatelé a hlavně hvězdy pořadu WOW! na Expresradiu Roman Ondráček a Miloš Pokorný.

Koncert zahájila kapela Sunset BLVD, poté následoval stále populárnější Gipsy.cz, jednu jedinou skladbu z nového alba si střihla Aneta Langerová za doprovodu dvou kytaristů a klávesisty. Zlatým hřebem pak bylo vystoupení pražské kapely Tata Bojs. Párty, která pokračovala do časných ranních hodin, uzavírali Indy a Wich a duo Trafik a Orion, guruové české hip-hopové scény.

Součástí programu bylo také předávání cen Expresradia Platinové ucho 2002-2007, v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela, Song , Speciální cena a Největší pražské zvíře.

Jako první si svou Speciální cenu převzal Vlaďka Věprovská, marketingová manažerka stanice HBO za jejich originální počin Na Stojáka. Aneta Langerová předala cenu za nej zpěváka Danu Bártovi, a protože jsme se nemohli dohodnout na tom nejlepším, Platinové ucho v kategorii zpěvák si odnesl i Matěj Ruppert z Monkey Business. Cenu za nejlepší zpěvačku si od Jana Krause převzala (ze záznamu) Jana Kirschner, která v těchto dnech vydala novou desku a momentálně ji propaguje v Londýně.

J.A.R. si převzali Platinové ucho v kategorii Nejlepší song za píseň Jsem pohodlný a nejlepší kapelou jsou podle Expresradia Monkey Business.

Jako poslední se předalo Platinové ucho za Největší pražské zvíře. Nominovaného Václava Kočku a Pavla Béma nakonec porazila gorila Moja, za kterou cenu převzal ředitel Zoo Petr Fejk.