ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7112 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

38 hitů Karla Svobody

0 Redakce 9.10.2007

Vzpomínáme rádi a máme na co. Radio Hey – „když česky, tak nej,“ a také vzpomínky na to nejlepší z české populární hudby. 38 nejkrásnějších písniček fenomenálního skladatele Karla Svobody je tématem celého týdne na rádiích Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever. Denně se setkáváme s jeho největšími hity, mnohdy je bereme jako součást našich životů a ani si neuvědomujeme, kdo za nimi stojí. Proto vzpomínáme, hladíme vás jimi, ale hlavně si je hrajeme.

Naši posluchači se tedy nejen vracejí k nahrávkám tohoto geniálního hitmakera, ale hlavně mnoho z nich si právě z Radia Hey odveze překrásnou kolekci hitů z pera pana Karla Svobody.

Vyvolení na rádiích Hey
V současné době nejsledovanější událostí českého televizního éteru jsou jednoznačně VYVOLENÍ TV Prima. Vždy po vyřazení jednoho z aktérů se pak tento objeví i v éteru Radia Hey . Posluchači se mnohdy dozví i to, co v samotné vile určitě neuvidí nikdo.

Každé pondělí dopoledne mezi devátou a desátou přicházejí na „pranýř“ Radia Hey vyřazení „EX-VYVOLENÍ.“ Ing. Marek Mlíko nenechá nit suchou na jediném z nich, nechybí otázky „hoooodně na tělo“ a zajímavé dárky TV Prima jsou vždy příjemnou tečkou za bezpochyby zajímavým pondělním rozhovorem a radostí pro jednoho z posluchačů Radia Hey.

Poslouchejte radio Hey