ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4911 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

3 – 2 – 1 – start! Sezóna Trnkobraní je tady!

0 Redakce PLAY.CZ 7.4.2009

Právě dnes slavnostně zahajujeme přípravu na 42. ročník nejpohodovějšího švestkového festivalu světa – TRNKOBRANÍ.

Do konce srpna sice zbývá ještě pár týdnů a měsíců, ale znáte to sami – na Trnkobraní je potřeba se naladit a natěšit a natrénovat. Aby forma kulminovala ve správný čas a na správném místě – u Jelínka ve Vizovicích.

Co je třeba vědět hned na začátku?

– že letošní Trnkobraní se koná od 28. do 30. srpna, a tak se po právu stane vrcholem letošní festivalové sezóny
– že Mekkou festivalu jsou tradičně Vizovice, konkrétně areál RUDOLF JELÍNEK
– že letošní program je mimořádně našlapaný, což je koneckonců na našem švestko-festivalu dobrým zvykem
– že ceny vstupenek a permanentek se krize-nekrize drží na velmi příjemné úrovni

Hvězdy Trnkobraní budou zveřejňovány průběžně, některá další hvězdná jména jsou zatím ve fázi jednání, takže se je stále na co těšit.

Již teď však mají fanoušci Trnkobraní velkou příležitost zajistit si třídenní permanentky za úžasnou cenu 420,- Kč. Ale jen do konce dubna.

Divokej Bill, Kryštof, Čechomor…začátek dlouhého seznamu

Programové schéma letošního Trnkobraní se bude – jako každoročně – hemžit těmi nejvýznamnějšími jmény české i zahraniční scény. Na své si určitě přijde každý, protože Trnkobraní nezná žánrových bariér.

Prostor dostanou i zajímavá hudební spojení – v centru pozornosti bude kupříkladu společný koncert Čechomoru a Divokýho Billa.
Obě kapely v minulosti na Trnkobraní hrály už několikrát, vzpomeňme například úžasný koncert Čechomoru s filharmonií Bohuslava Martinů, a tak se dá očekávat, že se dočkáme dalšího nezapomenutelného zážitku.

Kryštof s Richardem Krajčem vystupoval na Trnkobraní poprvé v roce 2002. Jako mladí a ještě nepříliš známí umělci tehdy „vyfasovali“ startovací čas sobotního programu – pravé poledne. Ovšem i přes tento drobný handicap to byl výtečný koncert.
Dnes je Kryštof jednou z hlavních hvězd nejen Trnkobraní, ale celé české popmusic. A letošní úroda hudebních Andělů je toho jasným důkazem.

Další informace na WWW.TRNKOBRANI.CZ.