ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13602 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zrní získali Českého tučňáka a chystají křest

0 Petr Hašek 29.11.2012

Vyprodané kluby, dokončovaný klip ke skladbě Rychta, zisk Českého tučňáka a očekávaný křest, který proběhne 22. prosince v pražském klubu Palác Akropolis, takové jsou novinky u kladenských Zrní, kteří před měsícem vydali své třetí album Soundtrack ke konci světa.

Zrní jsou podle kritiků tím nejzajímavějším, co dnešní domácí scéna nabízí. Odrazem velkého úspěchu u fanoušků je zase získání karbonové sošky Českého Tučňáka a vybrání téměř čtyřiceti tisíc korun na nový videoklip Rychta. Ten kapela natáčela s režisérem Bohdanem Bláhovcem, s nímž už připravila klipovou verzi písničky Vězni.

Nový klip Zrní představí ještě před chystaným křtem alba. „Natáčení společně se třemi desítkami našich fanoušků byla obrovská sranda a dost nevšední velkorodinnej zážitek s prasátkem, opičkou, zajíčkem, slonem a medvědem,“ prozrazují.

Speciálním hostem křtu, který proběhne 22. prosince od 19 hodin v pražském Paláci Akropolis, bude brněnská kapela Květy, která představí svou devátou desku Bílé včely. Samotní Zrní na svém téměř dvouhodinovém koncertě vystoupí také s dechovou sekcí, hostující zpěvačkou Karolínou Kamberskou a Ondřejem Ježkem se sekačkou.

tz