ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4857 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zrní bude hrát v Praze při svíčkách

0 Redakce 6.2.2018

Na dobu od 24. do 28. dubna nachystala kladenská kapela Zrní do Prahy sérii pěti koncertů s názvem Černá hodinka a půl. Odehrají se v netradičních prostorách s omezenou kapacitou. V průběhu pěti dnů na pěti různých místech Zrní zahraje při svíčkách v intimní atmosféře a bezprostřední blízkosti diváků.

Posluchačům se tímto nabízí neopakovatelný osobní zážitek. Kapelu si budou moci vychutnat na střeše Paláce Lucerna, v Jindřišské věži, Café Neustadt. bitcoinové kavárně Paralelní Polis a Café Prostoru v Národní technické knihovně.

Zrní rozhodli být první kapelou v České republice, která bude prodávat vstupenky v kryptoměně. Díky spojení s Paralelní Polis v pražských Holešovicích budou lístky na tamní koncert k dispozici pouze v bitcoinech.

„Zažili jsme v Bratislavě před nedávnem situaci, kdy přestal v klubu už na zvukovce jít proud. Donutilo nás to improvizovat a odehrát koncert akusticky. Teda ne úplně. Napadlo nás na poslední chvíli dotáhnout jednu zásuvku z nedalekého fast foodu, abychom alespoň přizvučili zpěv, housle, kytaru a rozsvítili pár světel. V celém klubu se svítilo svíčkami, my hráli pod pódiem mezi lidmi, bez elektronických podkladů, a lidi s námi zpívali,“ přiblížil cestu ke speciálnímu koncertnímu formátu zpěvák Honza Unger.

Černá hodinka a půl v Praze
24. 4. Praha, Střecha Lucerny
25. 4. Praha, Jindřišská věž
26. 4. Praha, Café Neustadt
27. 4. Praha, Paralelní Polis
28. 4. Praha, Café Prostoru

Tagy: