ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15680 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zrní a Korben Dallas vyjedou příští týden na společné turné

0 Redakce 11.11.2015

Česká skupina Zrní a slovenská Korben Dallas (na snímku) se na základě pozitivních zkušeností rozhodly opět spojit síly pro podzimní turné, které startuje 18. listopadu.

V létě se oběma kapelám dostalo stejné pocty, a to na nejprestižnějším festivalu ve své zemi, kdy odehráli koncert v doprovodu symfonického orchestru. Zrní vystoupilo na hlavním pódiu festivalu Colours of Ostrava s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Korben Dallas zahráli na festivalu Bažant Pohoda se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. Nyní se vracejí zpátky do klubů.

V říjnu odehráli pět velmi úspěšných společných koncertů na Slovensku a v listopadu a v prosinci tentýž počet proběhne v Česku. Koncerty si v obou zemích vyzkoušeli v loňském roce, kdy vyprodali kluby a uspokojili tisíce fanoušků.

„Minulý rok jsme zjistili, že si všichni lidsky sedíme a i vidění světa máme velmi podobné,“ říká manažer Zrní Tomáš Paleta. „Kromě toho, spolupráce má pro obě skupiny vynikající efekt. V Česku jsou hvězdami spíše Zrní a představují tak Korben Dallas českému publiku. A na Slovensku je to zas přesně naopak.”

Kapely zahrají 18. 11. v Brně, 19. 11. v Pardubicích, 20. 11. v Českých Budějovicích, 4. 12. v Ostravě a 15. 12. v pražském Lucerna Music Baru.

zrni_oficial_web_velke_foto