ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15451 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvák Mirai Navrátil končí ve StarDance

0 jsk 3.12.2021

Zpěváka Miraie Navrátila nakonec z nadcházejícího kola StarDance nevyřadili porotci a nedostatek hlasů od diváků, ale covid. Kvůli tomu, že už by se jednalo o jeho druhou neúčast, musí soutěž podle pravidel definitivně opustit. „Ještě před dvěma týdny měl Mirai s Andreou Sestini Hlaváčkovou shodný kurz 2,45:1 na to, že dostane od diváků nejméně hlasů a s hvězdným parketem se rozloučí. Sázkaři tipovali, že skončí spíše zpěvák, nakonec však dotančila tenistka,“ uvádí mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

V soutěži tedy zůstává poslední čtveřice tanečních párů. Největším překvapením je bezesporu Tereza Černochová. Ta se teď z počáteční pozice outsiderky probojovala až mezi první tři adepty na vítěze. Za sebou už dokonce nechala i někdejší favoritku v top 3, Viktorii Martinu Kopeckou, nad kterou před příštím kolem visí Damoklův meč a nejvyšší kurz 8:1.

„Kurz na celkové vítězství Černochové je u Chance aktuálně 5:1, tedy jen o něco vyšší než na Jana Cinu, který patřil mezi největší naděje. Během posledních třech kol ale začal ztrácet na krasobruslaře Tomáše Vernera se současným kurzem 1,9:1. Na Jana Cinu u nás však míří největší podíl vkladů. Lidé tipují jeho vítězství v kurzu 3,5:1,“ doplňuje Markéta Světlíková.

(foto: Česká televize)