ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5141 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvák Marcell vydává debutové album Hovory domů

0 jsk 22.11.2022

Český zpěvák, skladatel a producent Marcell vydává debutovou desku Hovory domů. Album se připravovalo dva roky a natáčelo se v Praze, Berlíně a Londýně. Posluchači na něm najdou patnáct skladeb.

„Název Hovory domů souvisí s tím, že jsem čtyři roky žil mezi Londýnem a Prahou. S rodinou, kamarády a mou manželkou jsem byl v kontaktu velmi často přes telefon. V rámci vztahů to bylo složité období a vzhledem k tomu, že deska reflektuje právě tuto dobu, odráží se to i v textech spousty písní,“ prozradil Marcell.

Vydání nového alba doprovází i originální promo. Na billboardech a plakátech po Praze se objevilo telefonní číslo, na které mohli fanoušci zdarma zavolat a v premiéře si poslechnout ukázky z nové desky. Telefonní linka s číslem 800 111 003 je stále aktivní. Billboardy i plakáty doplňuje fotografie ikonické anglické telefonní budky, která objevila i ve videoklipu Jablko/ Skořice a je na obalu alba.

Hlavní část nahrávacího procesu se uskutečnila ve Snap Studiu v Londýně, kde letos nahrávala i kapela Rolling Stones. Zajímavostí také je, že klavírní křídlo, které zazní v písních Sliby, Hledáme doma a Zářící místo, původně patřilo Eltonu Johnovi.

Tagy: ,