ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8292 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvák kapely Sum 41 mluvil o potížích s alkoholem

0 jsk 21.5.2014

Zpěvák a kytarista kanadské rockové kapely Sum 41 Deryck Whibley promluvil o problémech s alkoholem. Bývalý manžel zpěvačky Avril Lavigne na stránkách Deryckwhibley.net prozradil, že ho nedávno hospitalizován poté, co doma upadl do bezvědomí.

„Několik let jsem opravdu hodně pil a nakonec mě to doběhlo. Pil jsem každý den a opravdu hodně. A jednou kolem půlnoci jsem seděl doma, lil jsem do sebe další skleničku a chystal se pustit si film, když jsem se začal cítit špatně a následně jsem upadl do bezvědomí. Má snoubenka zavolala sanitku. Když jsem se druhý den probudil, vůbec jsem nevěděl, kde jsem. Byly tam má matka a nevlastní otec,“ napsal.

„Játra i ledviny mi selhaly. Uvědomil jsem si, že už nemohu dál pít. Lékaři mi řekli, že pokud si dám ještě jednu skleničku, zemřu. Postavte se k pití zodpovědně. Já jsem to tak nedělal a podívejte, kam jsem se dostal. Nikdy jsem si nemyslel, že tohle jednou řeknu. No nic, teď mám už zase nadšení i inspiraci pro nové skladby. Brzy přijde čas na nové album a další turné, opět se vidíme,“ dodal Deryck Whibley.

Zatím poslední album Sum 41 se jmenuje Screaming Bloody Murder a vyšlo v březnu roku 2011.