ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30601 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvák Albert Černý z Charlie Straight si zahraje v komedii Modelky s.r.o.

0 Richard Winter 27.8.2013

Zpěvák Albert Černý (na snímku) ze skupiny Charlie Straight přijal roli sebe samého ve filmové komedii Modelky s.r.o., kde se objeví po boku zkušených herců, jako jsou Jiří Štěpnička, Martin Kraus, Martin Písařík, Evelyna Steimarová a Aneta Krejčíková. Premiéra filmu je plánována na polovinu roku 2014. Navzdory účasti Alberta Černého tvůrci o využití některé z písniček skupiny Charlie Straight zatím neuvažují. Hudbu k filmu totiž bude z valné většiny dílem skupiny Ising.

“Náš fiktivní příběh odehrávající se ve světě modelingu je v reáliích ukotven nejen několika historickými událostmi, ale také osobnostmi českého showbyznysu, které přijaly roli sebe samých. Jednou z nich je i Albert Černý,” říká scénárista a režisér filmu David Laňka. “Velmi mě potěšilo, že Albert roli, v níž si střílí z prodejnosti českých celebrit, které pro kšeft udělají prakticky cokoliv, přijal,” dodává.

Pro Alberta Černého jde o první hereckou zkušenost a jeho jedinou podmínkou bylo, aby byl text role co nejvíce omezen. “Cítím se jistěji, když mám zpívat, než když mám mluvit,” směje se. Nabídka ho potěšila a na natáčení se těší.

Bláznivá komedie Modelky s.r.o., kterou Laňka napsal na základě svých zkušeností z lifestylového časopisu, vypráví příběh dvou konkurenčních modelingových agentur, které vedou někdejší dvě nesmiřitelné rivalky, ikony českého módního světa. V roce 1967 se obě zúčastnily soutěže Miss Československo, a protože vyhrála jen jedna, ta druhá prohru neunesla a od té doby si dvě dnes už letité dámy vjíždějí do vlasů, dělají si naschvály, sabotují si módní přehlídky, pomlouvají se.

A předhánějí se, která objeví další hvězdu, aby mohla na tu druhou jejím prostřednictvím ze zahraničních módních mol udělat pořádně dlouhý nos. Když se pak na scéně objeví tvář mladičké Martiny, jež všem svou krásou doslova vyrazí dech, svedou boj o to, která z nich ji uloví do své stáje.