ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9162 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvačka Monika Bagárová vydává svoje druhé album

0 Redakce 24.10.2017

Monika Bagárová sestavila album z původních písní, které pro ni napsali Martin Šrámek, Mišo Biely a Celeste Buckingham, a písní, které má ráda a které její pěveckou cestu nejvíc ovlivnily. Dobře známé jsou již dříve zveřejněné singly doprovozené klipy Let Me Love U nebo Never Had, nedávno zpěvačka vypustila další – Never Feel The Same. Flashback vyjde 27. září.

Žánrově se písně pohybují na pomezí soulu a RnB, stylům zpěvaččině srdci nejbližším. Při natáčení kladl pracovní tým důraz na dokonalost pěveckého projevu, aby se projevily všechny odstíny zpěvaččina výjimečného hlasu.

Monika Bagárová se do povědomí veřejnosti dostala díky účasti ve finále soutěže Česko-Slovenská SuperStar (2009). Svým sametovým hlasem, hudební vyzrálostí a bezprostředním vystupováním si získala obrovské sympatie širokého spektra českých a slovenských diváků. Konečným umístěním na 5. místě se stala nejúspěšnější českou zpěvačkou tohoto ročníku soutěže. V roce 2011 debutovala albem Shining. Její hlas ozdobil několik písní, ve kterých hostovala (například Ego, Airfare).