ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17760 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvačka Brandy zpívala na devadesátitisícovém stadionu pro čtyřicet lidí

0 jsk 22.8.2013

Americká zpěvačka Brandy, která se proslavila v devadesátých letech několika hity a účinkováním v seriálu Moesha, zažila víkendu šok. Její vystoupení v jihoafrickém Johannesburgu nesledovali v sobotu v noci na obrovském stadionu téměř žádní diváci.

Podle portálu Gigwise.com měl její koncert uzavřít program akce Nelson Mandela Sport and Culture Day, která se konala na fotbalovém stadionu FNB Stadium s kapacitou 90 tisíc míst k sezení. V případě koncertu, při kterém lidé mohou stát na hrací ploše, je obvykle kapacita vyšší, nicméně Brandy zažila po příchodu na pódium pohled, na který asi jen tak nezapomene. Prázdné tribuny a pod pódiem hrstka lidí. Po odehrání dvou skladeb své vystoupení předčasně ukončila.

O fiasku, jehož hlavními viníky jsou údajně organizátoři akce a jejich nedostatečná komunikace s diváky, informoval prostřednictvím Twitteru africký zpěvák Kabomo.

„Nemám slov pro to, čeho jsem byl svědkem. Brandy koncertovala na prázdném stadionu, s rozsvícenými světly. Po dvou skladbách vytočená odešla,“ uvedl hudebník, který na akci předtím také vystoupil. V dalším tweetu dění upřesnil. „Bylo pozdě. Lidé vůbec nevěděli, že po sportovních akcích měl být ještě koncert. Nikdo nevěděl, že je tam Brandy. Bylo tam možná čtyřicet lidí,“napsal.

Zřejmě ze solidarity se zklamanou hvězdou doposud nikdo z přítomných na internetu nezveřejnil fotografie či video, takže obrazový důkaz o pravdivosti Kabomových slov není. Neexistují však ani vyjádření, která by jeho verzi popírala.

Tagy: