ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14403 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Zlatých globech budou ceny udělovat i Penélope Cruz či Hugh Grant

0 jsk 2.1.2018

Hollywoodská asociace zahraničních novinářů (HFPA) představila první skupinu osobností, které budou během galavečera 75. ročníku udělování filmových a televizních cen Zlatý glóbus předávat trofeje a představovat nominované.

Jsou to J. K. Simmons, Hugh Grant, Isabelle Huppert, Ricky Martin, Penélope Cruz, Seth Rogen, Kerry Washington, Gal Gado, Kelly Clarkson, Amy Poehler, Sarah Jessica Parker, Edgar Ramírez, Halle Berry, Carol Burnett, Darren Criss, Greta Gerwig, Neil Patrick Harris, Chris Hemsworth, Christina Hendricks, Shirley MacLaine, Sharon Stone, Aaron Taylor-Johnson, Alicia Vikander a Emma Watson.
Seznamu kandidátů ve filmových kategoriích aktuálního ročníku ocenění vládne fantasy drama Tvář vody se sedmi nominacemi. O jednu méně mají Akta Pentagon: Skrytá válka a také Tři billboardy kousek za Ebbinge.

V kategorii Nejlepší film – drama bojují o vítězství kromě zmíněných tří i tituly Dunkirk a Dej mi tvé jméno. Mezi komediemi a muzikály jsou to Uteč, Největší showman, Já, Tonya, Lady Bird a The Disaster Artist.